Hakkımda
Uzman Klinik Psikolog CEM AKDEMİR
İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Lisans dönemi boyunca stajlarımı Malatya Devlet Hastanesi, İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bakırköy Adliyesinde tamamladım. 2015 yılı içerisinde İstanbul Aydın Üniversitesi, Rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimimi ve aynı yıl içerinde İstanbul Sevinç Koleji, Rehberlik biriminde Formasyon stajımı tamamladım.  
2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimimi bitirdim. Tezimi Akıllı Telefon ve Facebook Bağımlılığının Depresyon ile ilişkisi üzerine yaptım. İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde zorunlu yüksek lisans stajımı tamamladım. Aynı zamanda yüksek lisans süresince Bilişsel Davranışçı Terapi ve sonrasında Şema Terapi eğitimlerine katıldım.
Mezun olduktan sonra, bir yıl özel yaşlı bakım ve huzurevinde Uzm. Klinik Psikolog olarak çalıştım. Bir yıla yakın süredir de Alfa Tıp Merkezi bünyesinde Uzm. Klinik Psikolog olarak çalışmaktayım.
SİZİ ARAYALIM